הכן זוגיותך לחורף..  |  כוחן של הרשתות החברתיות  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
 
המכללה לרפואה משלימה
רחל חודדוב
 
 
דעי את בן זוגך לפי כפות הרגליים..??
 
כפות הרגלים הן ראי , השתקפות של הגוף והנפש. ניתן באבחון של כפות הרגלים ללמוד על המבנה האישיותי המולד של האדם וכן את הנרכש לאורך השנים..
זוגיות מהווה מעין "כור היתוך" אולי המשמעותי בחיינו.אנו נפגשים האחד עם השנייה כמעט בכל היבט: תקשורת, אינטימיות מגע גופני, ענייני כספים, צורת חשיבה , חינוך, ערכים , מסורת. לכל אחד בקשר זוגי חשובים דברים מסוימים ולפעמים לאחר פחות, כמו למשל ,בטחון כלכלי ויציבות לעומת הנאה ובילויים, הערכה וכבוד למול צניעות וענווה.
חשוב לזכור שמעבר לחיבור וכימייה בן אנשים הרבה פעמים אנו נמשכים גם לתכונות הפוכות או משלימות.
בכפות רגלים ניתן לראות את הממשק בין בני זוג. ניתן לראות היכן יהיה חיבור מחזק ומפרה לעומת פערים וקושי .
דוגמאות:
1.כשכף רגל בשרנית בעלת טונוס שרירים (מתח שריר) רך פוגשת כף רגל גרמית בעלת שרירים נוקשים, כף הרגל הבשרנית מעידה על אדם חושני הזקוק למגע, רגיש , פגיע, ולעומתו כף הרגל הגרמית (עצמות ) בעלת השרירים הנוקשים מאפיין אדם לוגי,פרקטי,מנתח מצבים רק בהיבט הגיוני ואז נוצרים פערים, תסכול ואכזבה
 
2.כשכף רגל בעלת אצבעות ארוכות מהבוהן הגדולה פוגשת כף רגל עם אצבעות רגילות. האדם בעל האצבעות הארוכות הוא אדם בעל חושים מפותחים ולכן מודע מהר והרבה יותר למצבים, יותר אינטואיטיבי, בעוד האחר לא בהכרח מבין על מה ולמה..
 
3.כשכף רגל בעלת כרית גדולה מתחת לאצבעות (מייצגת את אזור הלב)פוגשת כף רגל בעלת כרית קטנה וחלשה באותו איזור.
בעל כף הרגל עם הכרית הגדולה הוא אדם בעל יכולת גדולה להעניק אהבה, לשמוח, להחצין רגשותיו בעוד האחר מופנם ,ביישן ,מתקשה להעניק מעצמו ומצפה בקשר שהאחר יאהב אותו.
 
4. כשכף רגל עדינה וצרה נפגשת עם רגל רחבה וגדולה.בעל הרגל העדינה נתמך ונעזר בכף הרגל הגדולה.זה אופייני לכמה כוח יש לעשות מטלות, כוחות נפש להתמודד עם משברים ..
 
 
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים